Rabaty na hosting

Na tej stronie publikujemy wszystkie dostępne rabaty na hosting. Są to rabaty stałe, więc możesz korzystać z nich za każdym razem, gdy zamawiasz nowy produkt hostingowy w danej firmie. Rabaty realizowane są poprzez przepisanie kodów promocyjnych lub poprzez wejście przez bannery na tej stronie. Sprawdź również najnowsze czasowe promocje na usługi hostingowe, które opisaliśmy w innej części serwisu.

Rabat 20% na hosting w LH.pl

lh.pl

LH-20-74378

Instrukcja:
Wpisujesz powyższy kod przy zakupie hostingu. Aby to zrobić wejdź na stronę www.lh.pl, następnie kliknij w zakładkę Hosting i wybierz interesujący Cię pakiet hostingowy, potem Zamów i Finalizuj zamówienie. Kod rabatowy należy wpisać w okienku “KOD PROMOCYJNY” na stronie zamówienia hostingu. Po wpisaniu kodu rabatowego, cena hostingu zmniejszy się o 20%.


Rabat 20% na usługi w Mydevil.net

mydevil.net

6HD2U7XTMN

Instrukcja:
Powyższy kod rabatowy wpisujesz w formularzu zamówienia usługi hostingowej na stronie Mydevil.net. Rabat przysługuje przy wykupieniu nowej usługi.
Jeśli posiadasz już konto w Mydevil.net i chciałbyś skorzystać z 20% rabatu, jest taka możliwość. Wystarczy że wejdziesz w Panelu Użytkownika w zakładkę Program partnerski i na dole w polu Kod polecającego użytkownika wpiszesz powyższy kod promocyjny.


Rabat 5% na hosting w dhosting.pl

dhosting.pl

dhosting.pl banner

Instrukcja:
Kliknij w powyższy banner na środku szarego pola. Teraz wystarczy, że złożysz zamówienie na Elastyczny Web Hosting, za który zapłacisz 5% mniej. Rabat zostanie przypisany automatycznie, po wejściu przez banner na tej stronie.


Rabat 25% na hosting w PROSERWER.pl

logo proserwer.pl

HNB25-TDLEOB-115547

Instrukcja:
Kod rabatowy wpisujesz w koszyku zamówienia hostingu na stronie PROSERWER.pl. Rabat 25% przysługuje jedynie przy wykupieniu hostingu na 3 miesiące.